Pieczątka przyciągająca uwagę. Co wybrać?

Pieczątka firmowa jest bardzo przydatnym gadżetem. Może mieć standardowy wygląd, ale również można nadać jej efektowny, niespotykany wzór, który wyróżni firmę na tle konkurencji. Co wybrać, aby pieczątka firmowa była inna niż reszta? 

Pomocna pieczątka firmowa

Przepisy prawa wprawdzie nie wymagają na przedsiębiorcach wyrabiania pieczątki firmowej, to jednak warto zaznaczyć, że pieczątka tego typu jest bardzo pomocna w wielu sytuacjach. Z je pomocą przedsiębiorca może oznaczać swoje dokumenty, może przybijać ją na kopertach lub też na innych papierach firmowych. Na pieczątce firmowej najczęściej umieszcza się różne rodzaje informacji. Wśród nich najczęściej znajdują się:

  • nazwa firmy
  • imię i nazwisko właściciela firmy
  • dane adresowe firmy
  • dane kontaktowe – numer telefonu, adres e-mail, nazwa strony internetowej
  • numer NIP i REGON firmy

To podstawowe dane, które można zmieścić na pieczątce mniejszej lub też średniej wielkości. Jak jednak sprawić, że pieczątka nie tylko będzie zawierała wszystkie potrzebne informacje, ale również będzie oryginalna?

Pieczątka firmowa inna niż wszystkie

Aby pieczątka firmowa mogła wyróżniać się na tle pieczątek innych firm, powinna ona przyciągać uwagę swoim wyglądem. Firmy wykonujące pieczątki Gliwice – https://e-druk.pl/produkty/pokaz/pieczatki oraz w innych miejscowościach mogą zaproponować swoim klientom różne ciekawe rozwiązania. Na pieczątce firmowej można obecnie umieścić jej logo. W ten sposób pieczątka będzie jedyna w swoim rodzaju. Gdy firma nie ma logo, ciekawym rozwiązaniem będzie wykonanie jej nazwy inną czcionką. Pieczątka może być uzupełniona też o inne grafiki, które związane są z jej branżą. Pieczątka firmowa może mieć także tusze różnych kolorów. Najczęściej pieczątki wykonuje się z tuszem czarnym, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby zastosować inne kolory. Mogą być to kolor zielony, niebieski, czerwony. Co ciekawe, można także łączyć ze sobą różne kolory na jednej pieczątce.Takie efektowne pieczątki można zakupić obecnie zarówno stacjonarnie, jak również zamówić je przez internet.