Kubki z nadrukiem – gadżety reklamowe, które warto zamówić!

Uniwersalne, praktyczne, estetyczne – kubki reklamowe to jeden z najpopularniejszych gadżetów zamawianych przez firmy. Kubek z nadrukiem reklamowym jest tanim, a przy tym bardzo skutecznym sposobem prezentacji przekazu marketingowego. Za pomocą kubków firma może zwiększyć swoją rozpoznawalność, rozreklamować swoje produkty, budować grono stałych, zadowolonych klientów, a także zdobywać tych nowych. Dzisiaj firmy oferujące kubki z nadrukiem mogą przygotować je na indywidualne zamówienie klienta – zgodnie z jego oczekiwaniami. Co wybrać, aby promować firmę skutecznie?

Różne rodzaje kubków z nadrukami – co wybrać?

Firmy specjalizujące się w przygotowywaniu kubków reklamowych mogą zaproponować wiele ciekawych modeli. Wśród nich znajdują się między innymi:

  • standardowe kubki porcelanowe w kolorze białym – ich cena zaczyna się już od kilku złotych za sztukę
  • magiczne kubki termoaktywne, termiczne – gdy wlewa się gorący napój, na ściankach kubka pojawia się nadruk
  • kubki termiczne – kubki przeznaczone na kawę, herbatę, zimne napoje, dzięki podwójnym ściankom mogą utrzymać temperaturę napoju na dłuższy czas, doskonałe do pracy, na wyjazd
  • kubki z łyżeczką – ceramiczne kubki z łyżeczką, która umieszcza się w otworze w uchu
  • kubki szklane – kubki ze szkła przezroczystego albo mrożonego odpornego na wysokie temperatury
  • kubki emaliowane – propozycja w stylu retro

Wobec tego do dyspozycji są obecnie różnorodne kubki z nadrukiem, które można łatwo dopasować do konkretnego projektu.

Personalizacja kubków reklamowych

Na kubkach można umieścić różne rodzaje nadruków. Najczęściej jest to logo firmy, lecz można także zastosować inne nadruki, na przykład ze zdjęciami, grafikami, napisami – hasłem reklamowym, motto. Stosowane metody druku pozwalają na stworzenie trwałego, odpornego nadruku. Każdy dobry producent torebek papierowych, kubków z nadrukiem oraz innego rodzaju gadżetów może zapewnić swoim klientom kompleksową pomoc w realizacji projektu. Z adresami firm wykonujących takie materiały można zapoznać się online już teraz.